opony
-->
 

Projektowanie wnętrz - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Firmy   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Kontakt z użytkownikiem

Kontakt z użytkownikiem

Tutaj mogą się Państwo skontaktować z Monika.
Imię
E-Mail
Wiadomość
Proszę wpisać dzisiejszą datę w formacie yyyy-mm-dd: *

 

Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

www.rotado.pl

Opis:

Jesteśmy firmą, zajmującą się wszystkimi etapami projektowanych przez Nas inwestycji. Zaczynając od projektów koncepcyjnych i wizji planowanej inwstycji, do jej końcowej realizacji.

Rotado Design, to zespół projektowy, złożony z doświadczonych architektów i projektantów, oraz zespół wykonawczy, w skład którego wchodzą podnajmowane lub własne, sprawdzone ekipy wykończeniowe, oraz inspektorzy nadzoru.

Zajmujemy się projektowaniem, realizacją , wykańczaniem wnętrz oraz kompleksowym wyposażaniem mieszkań, domów i rezydencji.

Posiadamy ofertę skierowaną dla rożnych grup klientów, dostosowaną do ich możliwości finansowych, w okresie jakim jest czas realizacji inwestycji np. po zakup mieszkania.

Projektując i nadzorując inwstycje, kierujemy pracami wykończeniowymi. Koordynując te prace i mając realny wpływ na ich wykonawców, możemy zagwarantować termin , jakośc oraz koszt końcowy realizownej inwstycji.

Dodatkowo zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem projektowanych wnętrz w sprzęty, meble i akcesoria. Współpracujemy z podwykonawcami i firmami różnych branż, a w swojej ofercie posiadamy propozycje kilkudziesięciu fabryk produkujących: meble, ceramikę, podłogi, tkaniny, oświetlenie i akcesoria dekoracyjnyne najwyższej jakości.

Kontakt:
02-479 Warszawa
ul. B. Chrobrego 3A
tel. +48 22 624 09 36
fax +48 22 863-94-34

e-mail: biuro@rotado.pl

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Monika
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 3
Dodane: 2007.10.19


Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj